Proponujemy najtańsze taksówki we Wrocławiu. Poza standardowymi usługami, takimi jak transport osób, w ofercie mamy kilka niecodziennych.

Jesteś zmęczony, chcesz odpocząć po pracy, ale lodówka jest pusta? Na dworze ulewa i nie masz z kim zostawić dziecka? Z naszą pomocą nie będziesz musiał nawet stać w kolejce. Zrób zakupy na telefon. Wrocław to główny teren naszych działań, ale obsługujemy również inne miasta.

A może chcesz nadać przesyłkę na terenie Wrocławia? Nie musisz wcale szukać firm kurierskich. Nasze tanie taxi przewiezie Twoje przesyłki na czas i jeszcze zaoszczędzisz na znaczkach.

Kolejne usługi przewozowe, które prowadzimy we Wrocławiu to „taxi na wesele”. Transport gości weselnych jest istotną kwestią, którą trzeba dobrze logistycznie rozwiązać. Taksówka zapewni komfort gościom, którzy mogą mieć chęć na alkohol podczas przyjęcia.

Jeśli gość Twojego wesela zdecydował się na wzięcie udziału w toastach i zostawił swój samochód daleko od domu, w naszej ofercie mamy także odprowadzanie samochodu na terenie Wrocławia.

Co więcej, z chęcią zajmiemy się Twoim transferem na lotnisko albo transportem z lotniska. We Wrocławiu jest sporo zabytków i atrakcji, które przyciągają coraz więcej turystów. Wystarczy wspomnieć o Pięknym Rynku Głównym z klubami i restauracjami oraz o Ostrowie Tumskim. Podróż taksówką to komfort i wygoda.

Obsługujemy również imprezy masowe i okolicznościowe, jesteśmy gotowi na współpracę z firmami, barami, restauracjami i klubami. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie zadzwoń albo napisz.

Cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cenami naszych taksówek z Wrocławia.

     
 

2,50pln

Opłata za przejazd taxi 1km z centrum Wrocławia lub do centrum miasta samochodem 4 osobowym (kurs min.15zł).

 
 

3,75pln

Opłata za przejazd 1km z centrum lub do centrum miasta minivanem 5,6,7 osobowym (kurs min. 23zł).

 
 

+5,00pln

Zakupy na telefon
Cena usługi to kurs liczony z rynku Wrocławia do klienta + 5zł, min. 20zł

 
 

35pln

Transport z lotniska Wrocław Strachowice
Usługa obejmuje monitoring lotu (Klient nie czeka na taxi), oczekiwanie z wydrukowaną informacją zawierającą nazwisko lub nazwę firmy oraz załadunek bagażu. W cenie jest dojazd do centrum Wrocławia.

 
 

15,00pln

Minimalna opłata za przejazd taksówki z centrum lub do centrum miasta, w cenie 6km.

 
 

25,00pln

Opłata za 1godzinę postoju kierowcy

 
 

5,00pln

Odprowadzanie samochodu
Cena za 1km odprowadzenia auta z centrum Wrocławia lub do centrum miasta, min 30zł.

 

Jeśli potrzebujesz innych usług związanych z najtańszym taxi we Wrocławiu — zadzwoń do nas.
Wystawiamy Faktury VAT lub Rachunki